Domov 

 VARÍME S BISTROM IMPRESIA

 

BLOG

Aktuálna ponuka - pečivo

Aktuálne v ponuke - zemiakový chlebik,džem z čerstvých jahôd s mätou,marhuľový džem a pesto z medvedieho cesnaku s orechami. DOBRÚ CHUŤ !

 

......  Přečíst vše
Letná terasa - OTVORENÁ

Letná terasa

 

Príjemné chvíle na čerstvom vzduchu s ponukou dobrého obedového menu, kávičky či koláčika s chladeným nápojom na štýlovej zastrešenej letnej terase si možete vychutnať od 31.05.2021 už aj u nás. Pozývame Vás.

 

 

......  Přečíst vše
Dobroty z našej kuchyne

Pripravili sme pre Vás niekoľko dobrôt na dnešný deň

 

 

 

 

 

 

......  Přečíst vše
Nápoj - Vodný kefír

U nás v bistre nájdete nielen dobré jedlo ale aj zdraviu prospešné produkty.

 

 

 

 

......  Přečíst vše
Foto priestorov

V zhľadom na situáciu s pandémiou COVIDU sme pre Vás pripravili pár fotografií priestorov našej reštaurácie, aby ste po tých dlhých mesiacoch kedy nie je možné si posedieť pri dobrom jedle , káve , zákusku a nápoji nezabudli že sme tu pre Vás . Po uvoľnení opatrení budeme radi keď ku nám zavitate. 

   
   
   
Chrumkavý chlieb

Aj dnes si pre Vás naši šikovní kuchári pripravili takéto chrumkavvé a ešte teplé chlebíky.

 

......  Přečíst vše
Letná terasa

PRIPRAVUJEME PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV LETNÚ TERASU

 

......  Přečíst vše
Zákusok ku kávičke

Tak ako koláče, dezerty a zákusky, aj káva môže byť pre telo prospešná, ak disponujeme dostatočným objemom správnych informácií a kvalitnými surovinami na jej prípravu.

 

......  Přečíst vše
Domáce pečivo

Dnes /19.04.2021 / dávame do Vašej pozornosti .........  Přečíst vše
Úvod - Varíme s Bistrom Impresia

 Niekoľko slov na začiatok .....

       Svedomité riadenie a dobrá marketingová stratégia nie sú jedinými ingredienciami aby sme dosiahli úspech a obľubu u zákazníka. Kulinársky zážitok je našim najvyšším cieľom pri vedení našej reštaurácie. Pozitívne skúsenosti zákazníkov sú našou prioritou. Nehovoriac o tom, že stálych zákazníkov si veľmi vážime, ale je našou snahou stále získavať aj nových. A to je aj úlohou tohto blogu.

        Zmyslom  je Vám našim terajším ale aj budúcim zákazníkom prinášať zábavnou formou niečo zo zákulisia našej reštaurácie a príprave jedál , ktoré pre Vás denne pripravujeme. 

         Nájdete tu časom mnohé recepty na sladké aj slané, množstvo dezertov, recepty na hlavné jedlá s mäsom aj bezmäsité. Môžete sa tešiť na to, že pri varení týchto receptov sa používajú bežne dostupné suroviny, no nebudú chýbať ani rozmanité a menej tradičné kombinácie, vďaka ktorým vzniknú nové chuťové pôžitky. 

 

 

naše Motto:  Veríme, že lepší kulinársky zážitok  povedie k lepším službám a        úspešnejším jedlám.

 

                                                                                  
     
   
Photo station